O mně

Mgr. Tomáš Ouředník (* 5. 5. 1979, Písek, znamení Býk)
– v současnosti žiji v Čáslavi ve Středočeském kraji

člen Pracovní skupiny Rady města Čáslav Otevřenost, informovanost a zapojení obyvatel (OIZO)
člen Komise Rady města Čáslav pro Kulturu, spolkovou činnost a cestovní ruch (KSČCR)

Muž, který se snaží medializovat město Čáslav. Občanský aktivista v problematice skládky u Čáslavi.


Mám rád moderní přístup k životu, sleduji ty nejnovější trendy v mnoha oblastech. Jsem zastáncem ekologického a úsporného způsobu života. Jsem přemýšlivý, optimistický realista.

V současné době žiji v Čáslavi ve Středočeském kraji, jsem rodákem z jihočeského Písku. Rád navštěvuji města a vesnice po Česku, bydlel jsem také v Praze. Studoval jsem v hlavní městě i v Olomouci. Rád cestuji i do zahraniční.

V Čáslavi jsem od roku 2019 členem: Pracovní skupiny Otevřenost, informovanost a zapojení obyvatel
i Komise pro kulturu, spolkovou činnost a cestovní ruch.

Byl jsem členem hodnoticí komise pro zastupitelstvo města Písku – dotační program Kultura a cestovní ruch: 2018 – 2019, 2017 – 2018, 2016 – 2017.

Můj aktuální projekt je fenomens.cz. Spolupracoval jsem nebo pracoval pro televize (Česká televize, TV NOVA, TV PRIMA a Z1) i pro rádia (Český rozhlas Radiožurnál, Český rozhlas Plus, Český rozhlas 6, Český rozhlas 2, Český rozhlas České Budějovice, RADIO APPLAUS).

profil na profesní sociální síti LinkedIn

Mám i zkušenosti z webových projektů (tn.cz, z1tv.cz, idnes.cz, piseckysvet.cz), časopisů (Písecký svět, Komora.cz, VELO REVUE, Cykloturistika a Atletika). Psal jsem také pro regionální Deníky, respektive pro Písecký deník (dříve Listy Písecka), Táborský deník (Listy Táborska), Strakonický deník (Listy Strakonicka), týdeník Písecké Postřehy, spolupracoval s Mladou frontou DNES.

Absolvoval jsem mediální studia na Univerzitě Karlově v Praze (titul Mgr.) a žurnalistiku na Univerzitě Palackého v Olomouci (titul Bc.).