Kutnohorsko

Abecední seznam obcí a měst Kutnohorska
senátní obvod číslo 40 Kutná Hora: celý okres Kutná Hora, západní část okresu Havlíčkův Brod, jižní část okresu Benešov

• A
Adamov

• B
Bačkov,    Bělá,   Bernardov,   Bernartice,   Bílé Podolí,   Bílkovice,   Blažejovice,   Bludov,   Bohdaneč,   Bojiště,   Boňkov,   Borek,   Borovnice,   Brambory,   Bratčice

• C
Církvice,   Ctiboř

• Č
Čáslav,   Čechtice,   Čejkovice,   Černíny,   Červené Janovice,   Čestín,   Číhošť

• D
Děkanovice,   Dobrovítov,   Dolní Kralovice,   Dolní Město,   Dolní Pohleď,   Drobovice,   Druhanov,   Dunice

• G
Golčův Jeníkov

• H    

Habry,   Herálec,   Heřmanice,   Hlízov,   Hněvkovice,   Horka I,   Horka II,   Horky,   Horní Paseka,   Horušice,   Hostovlice,   Hraběšín,   Hradec,   Hradiště,   Hulice

• CH    

Chabeřice,   Chlístovice,   Chlum,   Chmelná,   Chotusice,   Chrtníč,   Chřenovice

• J 
Javorník,   Jedlá,   Jilem

• K 
Kácov,   Kamberk,   Kámen,   Kamenná Lhota,   Keblov,   Kladruby,   Kluky,   Kobylnice,   Kondrac,   Košice,   Kouty,   Kozlov,   Kožlí,   Kraborovice,   Krásná Hora,   Krchleby,   Křesetice,   Křivsoudov,   Kunemil,   Kuňovice,   Kutná Hora,   Květinov,   Kynice

• L
Ledeč nad Sázavou,   Ledečko,   Leškovice,   Leština u Světlé,   Libež,   Lípa,   Lipnice nad Sázavou,   Loket,   Louňovice p. Blaníkem,   Lučice

• M  
Malčín,   Malešov,   Michalovice,   Miřetice,   Miskovice,   Mnichovice,   Močovice

• N 
Načeradec,   Nejepín,   Nepoměřice,   Nová Ves u Chotěboře,   Nová Ves u Leštiny,   Nová Ves u Světlé,   Nové Dvory

• O 
Okrouhlice,   Okřesaneč,   Olešná,   Onomyšl,   Opatovice I,   Ostrov (Benešov),   Ostrov (Havlíčkův Brod),   Ovesná Lhota

• P
Paběnice,   Pavlov,   Pavlovice,   Pertoltice,   Petrovice I,   Petrovice II,   Podmoky,   Podveky,   Pohleď,   Potěhy,   Pravonín,   Prosíčka,   Příseka,   Psáře

• R
Radostín,   Radošovice,   Rašovice,   Rataje,   Rataje nad Sázavou,   Rohozec,   Rybníček,   Řendějov,   Řimovice

• S
Samopše,   Sázava,   Sázavka,   Sedletín,   Semtěš,   Schořov,   Skryje,   Skuhrov,   Slavníč,   Slavošov,   Slověnice,   Služátky,   Snět,   Soběšín,   Souňov,   Soutice,   Staňkovice,   Starkoč,   Strojetice,     Studený,   Sudějov,   Suchdol,   Svatý Mikuláš,   Světlá nad Sázavou

• Š
Šebestěnice,   Šetějovice,   Štipoklasy

• T
Tehov,   Tichonice,   Tis,   Tomice,   Trhový Štěpánov,   Trpišovice,   Třebešice,   Třebětín,   Třebonín,   Tupadly

• U 
Uhelná Příbram,   Uhlířské Janovice

Ú
Úmonín,   Úžice

• V
Vavřinec,   Veliš,   Vepříkov,   Veselý Žďár,   Věž,   Vidice,   Vilémov,   Vilémovice,   Vinaře,   Vlačice,   Vlastějovice,   Vlašim,   Vlkaneč,   Vlkanov,   Vodranty,   Vracovice,   Vrdy,   Všechlapy

• Z
Záboří nad Labem,   Zbizuby,   Zbraslavice,   Zbýšov,   Zdislavice,   Zruč nad Sázavou,   Zvěstovice

• Ž 
Žáky,   Žehušice,   Žleby

 

Popis volebního obvodu číslo 40 – senat.cz

Sdílejte: